KATALOG

Kullanım Şekli

Aktif Anyonik Oksijen solüsyonundan her saat başı 2-3 damlalık sıkımı dil altına uygulanıp, ağızda bir süre bekletildikten sonra, ağzınızı bu solüsyon ile çalkalayıp, başınızı geriye doğru yaslayıp gargara yaparak yutun. (Bu sayede ağız ve gırtak bölgesine yuvalanmış virüs ve bakteriler okside olup ölür iken , dil altında bulunan kanallar sayesinde Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu içi nde bulunan Anyonik Oksijen kana karışarak, oksijen saturasyonunuzu yükselterek tedavi sürecinizi kısaltacaktır.)

Gün içerisinde en az 3- 4 defa, ultrasonik buhar yapıcı nebizilatör haznesine 3-4 damlalık sıkımı Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu doldurup göğüs kafesinizi zorlayacak şekilde derin nefes alarak buharını soluyun. (Bu sayede akciğerlerinize yerleşmiş olan patojenlerin oluşturduğu lezyonlar hızla temizlenmeye başlarken, solunum problemleriniz hızla iyileşirken, vücudunuzun oksijen ihtiyacı karşılanacaktır.)

Belli aralıklar ile avucunuza damlattığınız Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu ile ellerinizi ovuşturup, yüzünüze ve cildinize masaj yaparak yedirin. (Bu sayede deri yolu ile O8 oksijen emilim yapılarak cildinize yerleşmiş patojenler temizlenirken, oksijenin deri yolu ile emilimi sayesinde tedavi sürenizi kısaltacaktır. )

İçme suyunuzun içerisine 1 su bardağına bir kaç damlaAktif Anyonik Oksijen solüsyonu gelecek şekilde damlatıp 10-15 dk bekletildikten sonra gün içerisinde bol su için. (Bu sayede sudaki patojenler ölürken, içme suyunuzun ORP yani Oksidatif Redoks Potansiyeli yükselerek tedavi süreniz kısalacaktır.)

Ultrasonik Oda nemlendiriciniz var ise, su haznesine 1 litre su içerisine en az 4-5 damlalık Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu damlatıp , 10 15 dk beklettikten sonra cihazı çalıştırarak odanızı nemlendirin. (Bu sayede solunum problemleriniz hızla rehabilite olurken, oda havasında bulunan virüs ve patojenler Aktif Anyonik Oksijen solüsyonun un içeriğinde bulunan Aktif Anyonik Oksijen sayesinde okside olup ölürken, havanız temizlenecektir.)

Aktif Anyonik Oksijen Lisansına Haiz Ürün ve Markalar

İletişim
baynova.com.tr
info@baynova.com.tr

Ultra Biosit enzimli Aktif Anyonik Oksijen’in tüm patent , lisans , sınai mülkiyet hakları Baynova Teknoloji A.Ş ‘ye aittir .

Baynova Teknoloji A.Ş.
Başkent Organize Sanayi Bölgesi ,
Başkent Bulvarı No:8
Malıköy / Ankara
Tel: +90 (312) 512 80 00