KATALOG

Etkileri nelerdir?

Süper güçlü bir okside edici ajandır. Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu, binlerce klor molekülüne eşdeğerdir ve virüslere karşı çok kuvvetli ve hızlı öldürme kapasitesine sahiptir.

İyonize edilmiş oksijen atomları serbest halde bulunan / hücre duvarına yapışık olan / hücreye enfekte olmuş olan / hücre içerisine gizlenerek uyku modunda olan / lezyon oluşturmuş olan, objeler üzerinde bulunan, havada asılı duran tüm virüs ve patojenleri çok süratli bir şekilde okside ederek öldürür. Oksijenin biosit içerisinde sekiz moleküllü ve Anyonik Aktif su bazlı bir formudur.

İnsan vücudunda bağışıklık sistemini stimüle eden, analjezik, antihipoksik, detoksik ve antimikrobiyal özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sonucunda Anyonik Oksijen, periodontal doku yıkımını önlerken , iyileşme sürecini hızlı bir şekilde etkiler .

Zincirleme reaksiyon ile serbest radikal ve patojenleri çok hızlı bir şekilde okside eder. Böylece patojenlerin DNA ve RNA sentezinin enzimini bozar. Her türlü PH ortamında etkilidir.

Antimikrobiyal olarak bakteri, mantar ve virüslere karşı şok etkilidir. Bu etki mikrobiyal hücrelere karşı selektif olup, insandaki hücrelere zarar vermemektedir.

Antibiyotiklere dirençli bakteri türlerinin tamamını öldürebilmektedir, hücresel ve humoral bağışıklık sistemi üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir.

Dolaşımdaki oksijenin taşınmasına yardımcı olurken, kandaki oksijen seviyesini maksimuma çıkararak enfekte virüs ve bakterilerin çoğalmasına müsade etmez. Süperoksitdismutaz, katalaz, dehidrogenaz, glutatyonperoksidaz enzimleri oksijen ile aktive olmaktadır. Bu enzimler organizmayı serbest oksijen radikallerinden korumaktadır.

Hücredeki ribozom ve mitokondri miktarını arttırarak protein sentezini arttırmaktadır.

Etkisi hızlı ve yüksektir, ilk andan itibaren vücuda enfekte olan bütün virüs, bakteri ve bunun gibi patojenleri çok hızlı bir şekilde okside ederek öldürmeye başlar.

Çeşitli yollar ile vücuda enfekte olan patojenlerin üremesine müsade etmeden yok eder.

Aktif Anyonik Oksijen Lisansına Haiz Ürün ve Markalar

İletişim
baynova.com.tr
info@baynova.com.tr

Ultra Biosit enzimli Aktif Anyonik Oksijen’in tüm patent , lisans , sınai mülkiyet hakları Baynova Teknoloji A.Ş ‘ye aittir .

Baynova Teknoloji A.Ş.
Başkent Organize Sanayi Bölgesi ,
Başkent Bulvarı No:8
Malıköy / Ankara
Tel: +90 (312) 512 80 00