KATALOG

Aktif Anyonik Oksijen nedir?

İnsan vücudunda, çeşitli mikroorganizmalara karşı enfeksiyonlarla savaşmak için bağışıklık sistemimizin omurgasını oluşturan fagostik hücreleri sentezleyerek, vücudu korumak ve iyileştirmek için tüm memelilerde beyaz kan hücreleri tarafından doğal olarak üretilen enzimlerin, Aktif Anyonik Oksijen atomlarına sahip olan güçlendirilmiş halidir. Şok etkisine sahiptir.

Su bazlı bir solüsyon olup etken maddelerinin başında etkinliği arttırılmış Aktif Anyonik Oksijen vardır.

Anyonik Oksijen, mikroorganizmalara karşı savaşta geliştirilmiş, en güvenilir, en doğal ve en güçlü koruyucudur. Etkisi kesin ve hızlıdır.

Etkinliği laboratuvar çalışmalarında ve değişik klinik çalışmalarda kanıtlanmıştır. Aktif Anyonik Oksijen atomları ile etkinliği arttırılmış doğal bir enzim olduğundan yan etkisi tespit edilmemiş olan, Corona Covid 19 dahil mutasyona uğramış tüm virüs ve bakteri tabanlı hastalıklara karşı geliştirilmiş dünyadaki en hızlı ve güçlü Aktif Anyonik Oksijen molekülüne sahip organik enzimdir.

Etkinliği çok yüksektir, tedavi amaçlı kullanılmaya başlandığı ilk andan itibaren etkisini gösterir. Vücuda enfekte olan patojenler milisaniyeler içerisinde Aktif Anyonik Oksijen tarafından okside edilmeye başlanarak oksidatif patlama ile öldürülür. Ölü virüsler fagasitoz işlemi ile akyuvarlar tarafından yutulur.

Dezenfektan ve biyosidal formuise dünyadaki bilinen ve etkinliği tespit edilmiş toksititesi olmayan en iyi dezenfektanlardan 10 bin kata yakın daha etkilidir. Bütün virüs, bakteri, küf ve mantarları yüksek redoks potansiyeli (ORP) ile mikroorganizmaların atomlarından elektron kopartarak hücre duvar yapısından DNA’sına kadar tüm yaşamsal bölümlere etki edip saniyeler içerisinde okside ederek öldürür . Dünyadaki en güçlü dirence sahip virüs ve mikroorganizmalar da dahil oluşturdukları Biyofilm tabakasını Eradike ederken, Biyofilm altında uyku formunda bulunan tüm gizlenmiş patojenleri okside ederek öldürür.

Yeni lezyonların oluşumuna izin vermediği gibi, vücudun doku iyileşmesinden sorumlu Fibroblast ve Keratinositlerini akciğer lezyonları da dahil tedavi etmesini sağlar.

Ayrıca vücut da bulunan kanserojen maddeleri okside ederek parçalar, teknolojik ve organik maddelere nüfus ederek etkisiz hale getirir.

Aktif Anyonik Oksijen, Antiviral ve Antibakteriyel olup full spektrum tam koruma sağlar.

Alkol, Antibiyotik, Kortizon vs türü hiçbir kimyasal içermeyen tamamen organik, doğal su kadar güvenli Nötr PH, doku uyumlu fizyolojik molekül formundadır.

Doğal ve fizyolojik formülü sayesinde irritasyon yapmaz, alerjenik ve toksik değildir.

Aktif Anyonik Oksijen ayrıca Antihistamik, Antipruritik ve Antienflamatuar etkiye sahip olduğundan, yara ve yanık tedavilerinde de güvenle kullanılabilir. Kızarıklık, kaşıntı, ağrı gibi septomları azaltır. Alerjik reaksiyon, yanma, batma ve acı hissi oluşturmaz. Kalıntı problemi yoktur. Vücuda enfekte olmuş bütün virüs, bakteri vs enfeksiyon tedavilerinde dahilen kullanıldığı gibi, açık yaralar da dahil tüm vücut da , havadaki ve yüzeylerde ki patojenlerin öldürülmesinde dezenfektan olarak güvenle kullanılabilir.

İnsan sağlığına, hayvanlara, bitkilere ( çok hücreli canlılara ) zarar vermez.

Sisleme veya buhar yöntemi ile kullanıldığında civardaki ve havada asılı kalan mikroorganizmaların tamamını okside ederek öldürürken, içeriğindeki Anyonik Oksijen atomları sayesinde solunum yolu ile alınan hava kalitesini yükseltir.

Özellikle havalandırma sistemlerine uygulandığında ortamda bulunan bakteri ve virüsleri şok etkisi ile okside ederken, bunlara bağlı mevsimsel veya salgın hastalıkların oluşmasına müsade etmez.

Bütün virüs ve bakteri tabanlı hastalıklarda ve salgınlarda patojenlere karşı hem dahili (vücud içi) hem de harici kullanılabilir. Oksijenin biosit sıvı içerisindeki sekiz moleküllü ve Aktif Anyonik bir formudur.

İnsanları ve canlıları enfekte eden virüs, bakteri, mantar, küf kaynaklı enfeksiyon hastalıklarında, tüm coronal hastalıklar, COVID 19 ve mutasyonları dahil vücuda enfekte olan bütün patojenleri öldürürken, patojenlerin ölü hücre atıklarından vücudun kendi bağışıklık sistemi tarafından antikor üretmesini sağlayarak tüm virüs ve bakteri bazlı hastalıklara karşı vücudun savunma mekanizmasını güçlendiren, Aktif Anyonik Oksijen atomları sayesinde bütün patojenleri okside ederken, zayıf asidik özelliği sayesinde tahriş edici özelliği ve insan sağlığına zararı olmayan en geniş ve en etkili spektrumu olan şok etkili su bazlı doğal biosittir.

Vücut tarafından da üretilen bir enzim olduğu için toksititesi yoktur.

İçeriğinde bulunan Aktif Anyonik Oksijen atomları çok hızlı bir şekilde kandaki oksijen seviyesini yükselterek vücudun ihtiyacı olan oksijen seviyesini, risk seviyesinin üzerine taşırken vücuda enfekte olmuş patojenleri şok etkisi ile okside ederek öldürmeye başlar.

Buhar şeklinde solunum yolu ile alındığında Aktif Anyonik Oksijen atomları saniyeler içerisinde akciğerlerde oluşan lezyonlardaki patojenleri öldürmeye başlarken, hastanın solunum kalitesini çok süratli bir şekilde rehabilite ederek, hastanın boğularak ölme riskinin hızlı bir şekilde ortadan kalkmasına yardımcı olur.

İnsan vücudunda bağışıklık sistemini stimüle eden, analjezik, antihipoksik, detoksik ve antimikrobiyal özellikleri bulunmaktadır. Bu özellikler sonucunda Aktif Anyonik Oksijen solüsyonu periodontal doku yıkımını önlerken, iyileşme sürecini hızlandırır.

Dolaşımdaki oksijenin taşınmasına yardımcı olurken, kandaki oksijen seviyesini maksimuma çıkararak enfekte virüs ve bakterilerin çoğalmasına müsade etmez . Süperoksitdismutaz, katalaz, dehid- rogenaz, glutatyonperoksidaz enzimleri Anyonik Oksijen ile aktive olmaktadır. Bu enzimler organizmayı serbest oksijen radikallerinden korumaktadır. Hücredeki ribozom ve mitokondri miktarını arttırarak protein sentezini arttırmaktadır.

Anyonik Oksijen tedavisinin hedefleri; Patojenlerin elimine edilmesi, oksijen metabolizmasının restorasyonu, yaşamsal döngünün hızlanması, humoral antioksidan sistemin stimülasyonu, immün sistemin aktivasyonudur .

Aktif Anyonik Oksijen Lisansına Haiz Ürün ve Markalar

İletişim
baynova.com.tr
info@baynova.com.tr

Ultra Biosit enzimli Aktif Anyonik Oksijen’in tüm patent , lisans , sınai mülkiyet hakları Baynova Teknoloji A.Ş ‘ye aittir .

Baynova Teknoloji A.Ş.
Başkent Organize Sanayi Bölgesi ,
Başkent Bulvarı No:8
Malıköy / Ankara
Tel: +90 (312) 512 80 00